www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
دوشنبه 28 مرداد 1398
جمعه 2 تیر 1396 , 22:27
فرماندار رفسنجان:
سرمایه گذاری اتاق مشترک ایران و چین در رفسنجان
فرماندار رفسنجان گفت: اتاق سرمایه گذاری مشترک ایران و چین تاسیس شده و تمام سرمایه گذاری این اتاق قرار است در رفسنجان انجام شود و ما امروز با سرمایه گذاری بخش خصوصی توانسته ایم یکسری واحدهای صنعتی و کارگاهی را به بهره برداری برسانیم.
 به گزارش بخش اطلاع  رسانی کرمان مجازی به نقل از ایرنا، فرماندار رفسنجان اظهار کرد: اصلی ترین، مهمترین و اولویت دارترین موضوع در این دولت در شهرستان ایجاد اتحاد و همدلی در بین تمامی ارکان شهرستان بوده است و با اتحاد و همدلی و همراهی که در شهرستان وجود دارد، اعتماد سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جلب کردیم و انگیزه خوبی ایجاد شد.
ملانوری بیان کرد: امروز منطقه ویژه اقتصادی که 200 هکتار زمین داشته کاملاً اشغال شده و دنبال توسعه آن تا 2000 هکتار هستیم، سرمایه گداران خارجی با شدت علاقمند به حضور در رفسنجان هستند.
فرماندار رفسنجان خبر داد: اتاق سرمایه گذاری مشترک ایران و چین تاسیس شده و تمام سرمایه گذاری این اتاق قرار است در رفسنجان انجام شود، امروز با سرمایه گذاری بخش خصوصی توانسته ایم یکسری واحدهای صنعتی و کارگاهی را به بهره برداری برسانیم.
ملانوری با بیان اینکه تا پایان شهریورماه بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در شهرستان رفسنجان به بهره برداری می رسد، ادامه داد: مجموع سرمایه گذاری بخش خصوصی در 10 سال گذشته در رفسنجان 100 میلیارد تومان بوده که ظرف سه سال بیش از 1000 میلیارد تومان سرمایه گذایر جذب کرده ایم و این ثمره وحدت و همدلی است.
وی ادامه داد: تا پایان تابستان امسال پروژه فروکروم با سرمایه گذاری سرمایه گذاران چینی، نیروگاه خورشیدی 1.2 مگاواتی با سرمایه گذاری سرمایه گذاران اتریشی، پروژه بسته بندی پسته، تولید مواد شوینده، تولید لوله پلی اتیلن و بهره برداری از خانه حاج اقا علی مرکز اقامتی و هتل بزرگ رفسنجان به بهره برداری می رسند.
فرماندار رفسنجان همچنین به طرح احیاگران آبادی اشاره و بیان کرد: در حوزه سرمایه گذاری ها، برنامه ما توانمندکردن روستائیان قرار دادیم و طرح جامع احیاگران آبادی را در دستور کار قرار دادیم که مورد توجه استاندار قرار گرفته و قرار است در استان تعمیم داده شود و منابع و مجوزها و تسهیلات ما پشت این طرح قرار می گیرد تا در روستاها تولید و اشتغال ایجاد کنیم.
ملانوری ادامه داد: هدف از این طرح تجلیل از کسانی که تاکنون باعث احیای روستاها شده اند، کمک به اجرای طرحهایی که تدوین کرده ایم، شورای اقتصاد مقاومتی روستاها را تشکیل دادیم که محوریت آن مساجد است و تاکنون در 80 روستای شهرستان تشکبل شده است.
Copyright © 2017. All right reserved