www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
دوشنبه 13 شهریور 1396 , 18:59
در دیدار رفرماندار رفسنجان با سفیر استرالیا مطرح شد؛
اعزام گروه سرمایه‌گذار استرالیایی به رفسنجان
فرماندار رفسنجان گفت: مقرر شد، گروهی از سرمایه‌گذاران استرالیایی در آینده‌ نزدیک در شهرستان رفسنجان اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از خبرگزاری فارس از رفسنجان، حمید ملانوری پیش از ظهر امروز در زمینه دیدار با سفیر استرالیا و هیأت همراه که صبح امروز در فرمانداری صورت گرفت، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان رفسنجان طی سال‌های پس از انقلاب میزبان جمع کثیری از اتباع افغانستانی است، خدمات بیشتری برای این تعداد اتباع نیاز دارد.
وی بیان داشت: این اقدام جمهوری اسلامی ایران به اتباعی که کشورشان درگیر جنگ و کشتار است، بشردوستانه بوده و خدمات زیادی در حوزه مسائل امنیتی، آموزشی، بهداشت و درمان و ... به اتباع و پناهندگان ارائه کرده است برای اینکه جامعه آسیب کمتری ببیند، نیاز به خدمات بیشتر است و تمام کشورها باید خود را متعهد بدانند به کشوری که مأوا و مأمن پناهندگان شده است، کمک کنند.
ملانوری با اشاره به اینکه سفیر استرالیا به همراه هیأتی از محل اقامت اتباع بازدید کرد و از نزدیک با خدماتی که به این اتباع داده می‌شود، آشنا شده است، تصریح کرد: وی نسبت به کمک به ارائه خدمات بهتر به اتباع استقبال کردند، همچنین در بخش دیگری از نشستی که با سفیر استرالیا انجام گرفت در زمینه مسائل حوزه سرمایه‌گذاری، امکانات و زیرساخت‌های این شهرستان در این راستا بحث و ظرفیت سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری، واحدهای صنعتی و ... مطرح شد.
فرماندار رفسنجان ادامه داد: با توجه به زیرساخت‌های ذکرشده، قرار شد، گروهی از سرمایه‌گذاران استرالیایی در آینده‌ نزدیک به این شهرستان سفر و در صورت تمایل اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.
Copyright © 2017. All right reserved