www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
سه شنبه 2 آبان 1396 , 08:25
امضا تفاهم نامه همکاری بین المللی بین دانشگاه های باهنر و بوردو فرانسه
تفاهم نامه همکاری بین المللی بین دانشگاه های باهنر و بوردو فرانسه امروز (دوشنبه) در دانشگاه باهنر کرمان امضا شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایرنا، رئیس دانشگاه باهنر کرمان روز دوشنبه در آیین امضای تفاهم نامه همکاری بین المللی بین دانشگاه های باهنر و بوردو فرانسه، گفت: این دانشگاه تفاهم نامه های مختلفی را در بخش های پژوهشی و آموزشی با برخی دانشگاه های اروپایی امضا کرده است.
محمدعلی طاهر با اشاره به برگزاری همایش زبانهای باستانی و حضور مهمانان خارجی در این همایش در دانشگاه باهنر کرمان طی سال جاری افزود: تفاهم نامه همکاری های بین المللی بین دانشگاه شهید باهنر و دانشگاه بوردو فرانسه در بخش های مختلف امضا شده است.
وی اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه همکاری های بین الملی بین دانشگاه شهید باهنر و بوردو فرانسه تبادل دانشجویان تحصیلات تکمیلی و برگزاری دوره های مشترک علمی با همکاری این 2 دانشگاه انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: برگزاری دوره های کوتاه و بلند مدت آموزش زبان فارسی، برگزاری کارگاهها و همایش های مشترک، تبادل اساتید، انجام پروژه های پژوهشی مشترک و همکاری در چاپ و نشر کتاب مجله و دایره المعارف نیز از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه است.
وی تصریح کرد: پنج طرح بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین این 2 دانشگاه در بخش علوم انسانی و در راستای شناساندن فرهنگ ایرانی اسلامی به دنیا از جمله فرانسه و روابط مردم شناسی بزودی اجرا می شود.
دانشگاه شهید باهنر کرمان به عنوان یکی از دانشگاه های بزرگ و مادر ایران تاکنون بیش از 70هزار دانش آموخته داشته و بیش از 14 هزار دانشجو در 298 رشته و گرایش در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
Copyright © 2017. All right reserved