www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
دوشنبه 1 بهمن 1397
پنجشنبه 28 دی 1396 , 15:30
استاندار کرمان:
مطالبه گر سرسخت فعالیت بخش های غیر دولتی و خصوصی در استان هستیم/اتاق بازرگانی باید لیدر توسعه اقتصاد و اشتغال باشد
استاندار کرمان با بیان اینکه مطالبه گر سرسخت فعالیت بخش های غیر دولتی و خصوصی در استان هستیم، گفت: اتاق بازرگانی باید لیدر توسعه اقتصاد و اشتغال باشد و در این زمینه از فعالیت های تخصصی این اتاق حمایت کرده و خواهیم کرد.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی صبح امروز در شورای گفت و گوی استانی دولت و بخش خصوصی افزود: بر اساس مطالبه گری خود برای فعالیت بخش غیر دولتی و خصوصی در اقتصاد ایران و استان کرمان، یک شهرستان را به بخش غیر دولتی واگذار کرده ایم و امروز 23 معین اقتصادی کار توسعه را در این استان عهده گرفته اند.
وی با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی استان کرمان باید به عنوان  کلینیک صنعتی این استان عمل کند، ادامه داد: اتاق بازرگانی کرمان می تواند طرح های جدید و متفاوتی نسبت به مرکز را اجرایی کند و در این زمینه مدل های جدیدی را در کشور ارائه دهد.
رزم حسینی الگوی موفق استان کرمان در پایش فضای کسب و کار در استان و کشور را مورد تحسین قرار داد و افزود: در حال حاضر اتاق بازرگانی نقش لیدری اقصاد ایران را ندارد.
استاندار کرمان تاکید کرد: اتاق بازرگانی استان کرمان با استفاده از ظرفیت و تخصص کارآفرینان موفق می تواند حداقل 30 درصد اشتغال استان را محقق کنند و ما همواره از اتاق بازرگانی کرمان حمایت کرده و خواهیم کرد.
وی یادآور شد: در زمینه پنجره واحد اقتصادی نیز کارهای خوبی در استانداری کرمان آغاز شده است.
Copyright © 2017. All right reserved