www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
سه شنبه 22 اسفند 1396 , 22:19
سفیر اتریش در ایران:
کرمان و رفسنجان از مناطق اصلی سرمایه‌گذاری اتریشی‌هاست
سفیر اتریش با بیان اینکه اتریش به عنوان یک کشور کوچک نمی‌تواند در تمام سطح ایران سرمایه‌گذاری کند، گفت: کرمان و رفسنجان از مناطق اصلی سرمایه‌گذاری کشور اتریش هستند.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از خبرگزاری فارس، اشتفان شولدز صبح امروز در حاشیه بازدید از نیروگاه 1.2 مگاواتی که توسط سرمایه‌گذار اتریشی در حال اجراست، اظهار داشت: اولین سفری است که بعد از آغاز ماموریت در تهران انجام می‌دهم به منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان است و به نظرم اینجا یک همکاری راهبردی اقتصادی برای طرف اتریشی وجود دارد.

سفیر اتریش بیان داشت: این مدل انرژی‌های پاک و سبز یک نمونه برای همکاری موفقیت‌آمیز که بین دو دو طرف صورت بگیرد، است و به زودی هم کلنگ‌زنی خط تولید فولاد از نوع مدرن‌ترین در استان کرمان صورت خواهد پذیرفت.

شولدز تصریح کرد: اتریش یک تعریف راهبردی از همکاری‌ها با طرف ایرانی دارد و بعد از آن تعریف، نتیجه‌اش این همکاری‌های سرمایه‌گذاری است.

وی خاطرنشان کرد: اتریش به عنوان یک کشور کوچک نمی‌تواند در تمام سطح ایران سرمایه‌گذاری کند باید نقاط مورد علاقه طرفین را تعریف کنیم و با حضور اتریش همکاری اقتصادی داشته باشیم که استان کرمان و شهر رفسنجان از مناطق اصلی سرمایه‌گذاری است.

سفیر اتریش ادامه داد: دولت من علاقه‌مند است با ایران در یک کشور ثالث همکاری اقتصادی داشته باشد که این نوع همکاری سه جانبه برای ثبات‌بخشیدن به مناطقی مانند افغانستان هم حائز اهمیت است برای مثال یک نیروگاه خورشیدی می‌تواند آغازی برای این نوع همکاری باشد.
Copyright © 2017. All right reserved