www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از استانداری کرمان، استقبال سرمایه‌گذار اتریشی برای ساخت و تجهیز بیمارستان در کرمان خبر داد و گفت: در قرارداد سرمایه گذاری خارجی احداث بیمارستان 150 تختخوابی در کرمان بر استفاده از مصالح داخلی و بهره گیری از پیمانکاران ایرانی تاکید می شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی پیش از ظهر دوشنبه در نشست بررسی همکاری شرکت اتریشی وامد برای احداث مجتمع بیمارستانی جواد الائمه(ع) افزود: این شرکت اتریشی طی 35 سال گذشته حدود 800 بیمارستان در کشورهای مختلف جهان احداث نموده و در حال حاضر نیز احداث بیمارستان در کشورهایی همچون ابوظبی، چین و عمان در دست اجرا دارد.
وی با اشاره به بررسی های انجام شده در زمینه نیاز بیمارستان موسسه جوادالائمه(ع)، یادآورشد: اولویت نخست احداث یک بیمارستان 150 تختخوابی فوق تخصصی کودکان در کرمان است که انتظار می رود پیشنهاد قرارداد اولیه برای احداث این بیمارستان از سوی شرکت سرمایه گذار اتریشی ارائه شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با تاکید بر لزوم ارائه طرح پیشنهادی شرکت سرمایه گذار اتریشی برای احداث دو بیمارستان دیگری در کرمان با تشخیص ظرفیت و کاربرد مشخص، تصریح کرد: قرارداد سرمایه گذاری به صورت EPCF منعقد خواهد شد.
فدائی با تاکید براینکه این قرارداد با تایید شرکت سرمایه گذاری اتریشی و با استفاده از مصالح داخلی و بهره گیری از پیمانکاران ایرانی منعقد خواهد شد، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی شرکت سرمایه گذاری اتریشی باید طوری باشد که از زمان عقد قرارداد حداکثر ظرف دو سال بیمارستان 150 تختخوابی فوق تخصصی کودکان در کرمان به بهره برداری برسد.


Copyright © 2017. All right reserved