www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
شنبه 4 اسفند 1397
پنجشنبه 5 مهر 1397 , 02:01
بررسی مشکلات واحدهای کارگری استان کرمان/حمایت از جامعه کارگری از اولویت های مدیریتی استان کرمان است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: حمایت از جامعه کارگری از اولویت های مدیریتی استان کرمان به شمار می رود تا روند اشتغال و تولید استان روز به روز با وضعیت بهتری دنبال شود.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ملانوری در کمیسیون کارگری استان کرمان افزود: انجمن های کارگری نیز بازوی توانمندی برای ارائه خدمات بیمه ای و سایر خدمات به جامعه کارگران هستند و باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

وی با اشاره به حل بسیاری از مشکلات در استان ادامه داد: در حوزه های تخصصی می توان از ظرفیت انجمن های صنفی – کارگری تخصصی در حوز های مختلف اداری واجرایی استفاده کرده و فعالیت های این انجمن ها را نیز به صورت تخصصی معرفی کرد.

وی اظهارداشت: برای تعیین تکلیف نیروهای آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی بر اساس قانون، مذاکرات لازم با آموزش و پرورش انجام می شود.در این نشست مشکلات بخشی از کارگران استان از جمله مجتمع آلومینیوم هزار، شرکت ذغالسنگ کرمان، صنف کارگران ساختمانی، کارخانه فن آوران بردسیر، انجمن صنفی – کارگری مهندسان جوش استان و انجمن صنفی – کارگری نیروهای آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی مورد بررسی و رفع قرار گرفت.در این نشست مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و مدیرانی از بیمه و تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند.
Copyright © 2017. All right reserved