www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
دوشنبه 1 بهمن 1397
سه شنبه 15 آبان 1397 , 22:33
معاون صمت کرمان:
پروژه بازسازی و نوسازی اصناف برای ۱۰۱ واحد در کرمان اجرا می شود
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان اظهار کرد: برای استان کرمان، پروژه بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی حدود ۱۰۱ واحد تولیدی صنفی تعریف شده است.
    به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي، به نقل از مهر، محمدرضا خواجویی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه هم‌اندیشی پروژه‌ بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی بیان داشت: این پروژه از سال ۹۵ راه‌اندازی شد که بر طبق آن تعدادی از واحدهای تولیدی که پیشرفت در آن‌ها بیش از ۶۰ درصد بوده و از سازمان صنعت، معدن و تجارت پروانه کسب داشته باشند می‌توانند از تسهیلات این طرح استفاده کنند.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته بحث تسهیلات اصناف از سال قبل کلید خورد و بیشتر بر روی نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی تمرکز دارد.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت شمال استان کرمان اظهار کرد: برای استان کرمان، پروژه بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی برای حدود ۱۰۱ واحد تولیدی صنفی تعریف شده که در این بخشنامه برای استفاده از تسهیلات عنوان شده‌اند. اما ما خودمان را محدود به این اعداد نمی‌کنیم و اگر واحدهای تولیدی بیشتری در این خصوص وجود داشته باشد آمادگی پرداخت تسهیلات تا هر سقفی را داریم.

وی افزود: در خصوص پرداخت تسهیلات مربوط به بازسازی و نوسازی شرایط خاصی وجود دارد به این معنا که یک واحد تولیدی که در حال فعالیت و تولید است اگر دستگاهی در این واحد نیاز به تعمیر داشته باشد بعد از بررسی، تعمیر یا در صورت عدم استفاده عوض می‌شود.

خواجویی به تکمیل فرم استفاده از تسهیلات نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی اشاره کرد و تصریح کرد: واحدهای تولیدی حتما نسبت به تکمیل فرم‌ها با دقت کامل اقدام کنند تا هنگام بررسی این فرم‌ها نقص و مشکلی پیش نیاید.

وی گفت: بر این اساس سازمان می تواند بر اساس آن کار کارشناسی انجام دهد و تسهیلات را پرداخت کند که بازپرداخت آن سه ماهه با سود ۱۸ درصد است
Copyright © 2017. All right reserved