www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
شنبه 4 اسفند 1397
جمعه 16 آذر 1397 , 00:14
مدیرعامل پست بانک ایران:
آمادگی پست بانک در اجرای طرح های خرد در استان کرمان
مدیرعامل پست بانک ایران با اعلام آمادگی همکاری در اجرای طرح های خرد در استان کرمان و پیشبرد کار با توان بیشتر اظهار کرد: استان کرمان ظرفیت های خوبی در زیرساخت و نیروی انسانی دارد و امروز از مدیرعامل سابق پست بانک استان کرمان که بازنشسته شده بودند، تجلیل شد و آقای گنجعلیخانی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شدند.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از ایسنا منطقه کویر، "خسرو فرحی" امروز 15 آذرماه در نشست با استاندار کرمان اظهار کرد: پست بانک یک بانک دولتی با دو ماموریت اصلی است که تلاش می کند زمینه دسترسی تمام مردم به خدمات بانکی در نقاط روستایی را ایجاد کند و 7 هزار باجه پست بانک در روستاهای کشور مستقر است.

وی با اشاره به اینکه جوانان تحصیل‌کرده روستاها در باجه های پست بانک مشغول به کار می شوند، افزود: روستاهای محوری و کانونی را شناسایی کرده ایم که نیرو و باجه در آنها مستقر می شوند.

فرحی تصریح کرد: بیش از 6 هزار روستا جمعیت قابل ملاحظه ای دارند که خدمات حضوری باید در آنها ارائه شود و روستاهای دیگر از طریق ابزارهای بانکی نیز بهره مند شوند.

وی بیان کرد: این موضوع در استان کرمان باید مطالعه شود و بانک مصمم است کار را انجام بدهد و دسترسی واقعی مردم را به خدمات روزمره و بانکی که نیاز دارند، تامین کند.

مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه تامین مالی خرد را به عهده داریم که به لحاظ دانشی و توسعه، کار رو به جلو است، گفت: در برخی نقاط موفقیت های خوبی داشته و طرح های خیلی خوبی تامین مالی شده و در برخی نقاط نیاز به تلاش بیشتری است.

وی افزود: در طرح های بزرگ نیز عامل صندوق توسعه ملی و عامل انحصاری در طرح های روستایی و تامین مالی خرد هستیم و در طرح های بزرگ و زیرساختی از جمله آب، نیروگاه و پتروشیمی تامین مالی کرده ایم.

فرحی با اعلام آمادگی همکاری در اجرای طرح های خرد در استان کرمان و پیشبرد کار با توان بیشتر اظهار کرد: استان کرمان ظرفیت های خوبی در زیرساخت و نیروی انسانی دارد و امروز از مدیرعامل سابق پست بانک استان کرمان که بازنشسته شده بودند، تجلیل شد و آقای گنجعلیخانی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شدند.
Copyright © 2017. All right reserved