www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 28 تیر 1398
سه شنبه 20 آذر 1397 , 00:56
با حضور وزیر بهداشت:
بزرگترین اورژانس جنوبشرق کشور در رفسنجان افتتاح شد
با حضور وزیر بهداشت و درمان بزرگترین اورژانس جنوبشرق کشور در رفسنجان افتتاح شد.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از ایسنا منطقه کویر، "قاضی‌زاده هاشمی" ظهر امروز 19 آذرماه در در مرکز جامع سلامت بهداشت جعفرآباد رفسنجان بیان کرد: خوشحالیم در دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان شاهد بهره‌برداری از مراکزی هستیم که موجب خشنودی مردم می‌شود.

وی افزود: لذت کارکردن در این بخش نشاندن لبخند بر لب مردم است در همه جا هرکس در هر نظامی خدمت می‌کند تنها مزدش که می‌تواند به آن افتخار کند همین است چه رسد به جمهوری اسلامی که ما فکر می‌کنیم به وظیفه ایمانی خود عمل کردیم چون معتقدیم رضایت مردم رضایت خداوند را در بر دارد .

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: امروز که به چهل سالگی عمر جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم همه مشکلاتی که برای ما در طول تاریخ ایجاد کردند و کارنابلدی‌های زیادی که خودمان داشتیم آن چه می‌تواند پاسخ محکمی در برابر کسانی که نمی‌خواهند استقلال کشورما را ببیند و مردم سالاری را در این کشور تحمل کنند کار است و کار، و آن چه مردم انتظار دارند حرف نیست کار است.

وی تصریح کرد: در حوزه خدمات سلامتی مردم می‌تواند رضایتمندی مردم را جلب کند و قلب مردم را خوشحال کند از خیر آقای بساوند که نامش برده شد قدردانی می‌کنم مجموعه خوبی ایجاد شده واقعیت این است که اینها فضا است و سنگ و آجر و سیمان و نقاشی و میز و صندلی آن چه به درد مردم می‌خورد توجه، احترام محبت و تخصص است که همکاران بتوانند از این فضای ایجادشده برای اصل کار که خدمت صادقانه و بامتانت برای مردم در اعلی‌ترین وجه است، انجام دهند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: هر کاری از دست‌مان بر می‌آید برای همه مردم انجام دهیم.همه مجموعه بهداشت و کل دولت و کسانی که افتخار خدمت‌رسانی در جمهوری اسلامی دارند بتواند چنین صفاتی داشته باشند چون بالاترین افتخار است که بتواند گرهی از کار برادر و خواهر مسلمان خود باز کند به ویژه گرهی که مربوط به درد، مریضی و بهداشت است بالاترین اجر و پاداش دارد.

به گزارش، اورژانس بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان به عنوان بزرگترین اورژانس جنوبشرق کشور با مساحت 2700  مترمربع با هزینه 7 میلیارد تومان بهره برداری رسید.

همچنین بخش ICU اطفال بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان نیز با متراژ 250 مترمربع و هزینه یک میلیارد و 250 میلیون تومان افتتاح شد.
Copyright © 2017. All right reserved