www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
سه شنبه 25 تیر 1398
شنبه 1 دی 1397 , 23:31
یکهزار میلیارد ریال از مطالبات معوق بانک ها در کرمان وصول شد
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از وصول بیش از یکهزار میلیارد ریال از مطالبات معوق بانک های استان توسط واحدهای اجرای مفاد اسناد رسمی کرمان طی هشت ماهه امسال خبر داد.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از ایرنا، رضا طالبی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران از وصول یکهزار و پنج میلیارد و 69 میلیون و 392 هزار و 895 ریال از مطالبات معوق بانک های دولتی و خصوصی طی هشت ماهه نخست سال جاری در این استان خبر داد و افزود: این میزان در هشت ماهه نخست سال گذشته 656 میلیارد و 486 میلیون و 100 هزار و 355 ریال بود که بیانگر رشد 53 درصدی وصول مطالبات بانک ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ادامه داد: متوسط عملکرد سایر استان ها با رشد کمتر از 20 درصد روبرو بوده که از این حیث عملکرد استان کرمان در مقایسه با عملکرد متوسط کشوری چشمگیر و قابل توجه است.
** اسکن پرونده شرکت های تعاونی روستایی کرمان آغاز شد
وی از آغاز اسکن پرونده های شرکت تعاونی روستایی ثبت شده در اداره ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری پرونده های شرکت تعاونی روستایی استان اسکن و وارد سامانه جامع ثبت شرکت ها می شود.
وی بیان داشت: مجموع اعضای شرکت های تعاونی روستایی استان بیش از 240 هزار نفر هستند که اطلاعات این شرکت ها باید به صورت دقیق وارد سامانه شود.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان گفت: از مجموع 30 میلیون اوراق پرونده های بخش املاک، تاکنون بیش از 20 میلیون برگ اسکن و در سامانه آرشیو الکترونیک بارگذاری شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر با تجریه ای که با اسکن این اوراق به دست آورده ایم، با دقت و سرعت بالایی می توانیم پرونده شرکت های تعاونی روستایی موجود در اداره ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیرتجاری را در کمترین زمان ممکن اسکن و در سامانه بارگذاری کنیم.
Copyright © 2017. All right reserved