www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 31 مرداد 1398
دوشنبه 1 بهمن 1397 , 17:50
با حضور جهانگیری/
7000 میلیارد ریال پروژه عمرانی در جنوب کرمان افتتاح شد
با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری طرح های گاز رسانی، برق رسانی و آبرسانی جنوب کرمان به ارزش هفت هزار میلیارد ریال به طور همزمان به بهره برداری رسید.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از ایرنا، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی عصر دوشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگاران گفت: طرح گازرسانی به 78 روستا و شهرک صنعتی جنوب کرمان با اعتبار پنج هزار میلیارد ریال، زمینه بهره مندی مردم جنوب و شرق استان از نعمت گاز را فراهم ساخت.
یحیی کمالی پور افزود: همچنین پست های برق جنوب و غرب استان شامل شهرستان های جیرفت، کهنوج و بافت با اعتبار یکهزار و 780 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: افتتاح طرح آب رسانی و تأمین آب شهر جبالبارز با اعتبار 220 میلیارد ریال از دیگر طرحهایی بود که توسط معاون اول رئیس جمهوری در جنوب استان کرمان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهوری عصر دوشنبه پس از استقبال گرم مردم جیرفت در فرودگاه این شهر، راهی مسجد حضرت رقیه (س) این شهر شد و با مردم دیدار کرد.
اسحاق جهانگیری به همراه تعدادی از اعضای کابینه دولت برای یک سفر دو روزه به استان کرمان عصر امروز (دوشنبه )از طریق فرودگاه جیرفت وارد این استان شد .
جهانگیری علاوه بر طرحهای افتتاحی در جنوب کرمان قرار است فردا چندین طرح صنعتی را در شهر بردسیر و کرمان افتتاح کند و در دومین مجمع ملی سمن های جوانان کشور شرکت کند. 
Copyright © 2017. All right reserved