www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
چهارشنبه 5 تیر 1398
چهارشنبه 22 اسفند 1397 , 23:45
سعیدی کیا:
همت مردم قلعه گنج مثال زدنی است
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه آبادانی با خلاقیت و دست در دست هم گذاشتن انسان ها رقم می خورد گفت: همت مردم قلعه گنج در رسیدن به خودکفایی، مثال زدنی است و ما همواره در کنار این مردم خواهیم بود.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از ایرنا، محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در جمع مردم روستای چاه نوروز از توابع بخش مرکزی قلعه گنج اظهار داشت: ما از مردم و اهالی خوب روستای چاه نوروز تشکر می کنیم که از طرح های اقتصادی و توان افزایی بنیاد مستضعفان استقبال کردند و به میدان آمدند.
وی ادامه داد: پول مساله نیست، بلکه این روحیه است که قبل از هر چیزی نیاز خواهد بود و دیدیم مردم قلعه گنج همراه با جوانان خوب خود، با یک روحیه خوب به میدان آبادانی دیارشان آمدند.
رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: صندوق توانمند سازی روستای چاه نوروز قلعه گنج بیش از سه سال است که با حضور 10 گروه راه اندازی شده و تاکنون از محل آورده های مردم، 53 میلیون تومان پس انداز داشته است.
سعیدی کیا اضافه کرد: این صندوق روستایی با کمک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی 174 فقره تسهیلات خوداشتغالی به ارزش 214 میلیون تومان پرداخت کرده است.
در سفر رئیس بنیاد مستضعفان به قلعه گنج، یک واحد خانه بهداشت با زیربنای 100 متر مربع و اعتبار 85 میلیون تومان در راستای تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد مستضعفان برای تجهیز 18 خانه بهداشت در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی به بهره برداری رسید.
با احداث این خانه بهداشت ۸۵۸ نفر از اهالی روستاهای نورآباد و احمدآباد تحت پوشش خدمات خانه های بهداشت قرار می گیرند.
همچنین سد سنگ و سیمانی و آبخیزداری روستای دستجرد قلعه گنج نیز با حجم آب‌گیری ۴۰ هزار متر مکعب و اعتبار 375 میلیون تومان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، فرماندار و امام جمعه قلعه گنج به بهره‌برداری رسید.
مرکز شهرستان قلعه گنج در 430 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
Copyright © 2017. All right reserved