www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
سه شنبه 25 تیر 1398
پنجشنبه 22 فروردین 1398 , 13:09
با دستور وزیر کشور استان کرمان بازسازی شهرستان حمیدیه را به عهده گرفت
صبح امروز در دیدار وزیر کشور با دکتر فدائی استاندار کرمان، رحمانی فضلی از فعالیت منظم و پردامنه استان کرمان در حمیدیه تشکر و بازسازی این شهرستان را به استان کرمان محول کرد.


به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان در این جلسه دکتر فدائی گزارشی از جزئیات اقدامات استان کرمان در رابطه با مدیریت بحران سیل در شهرستان حمیدیه به وزیر کشور ارائه کرد.
همچنین پیش از این نشست، استاندار کرمان و دکتر شریعتی استاندار خوزستان با یکدیگر دیدار کردند. آنها همچنین به اتفاق هم از اقدامات عمرانی برای مهار سیل در منطقه عین دو اهواز بازدید کردند.
دکتر شریعتی در جریان این دیدار از حضور به موقع مسئولان ارشد استان در خوزستان تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد با همت دستگاه های اجرایی و امدادی استان کرمان حمیدیه به زودی به شرایط عادی بازگردد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان صبح امروز به منظور هماهنگی های بیشتر امدادی با استانداری خوزستان، دکتر فدائی استاندار کرمان عازم خوزستان شد.
دکتر محمدجواد فدایی در این سفر پس از ورود به اهواز و ملاقات با استاندار خوزستان، بازدید کاملی از منطقه سیل زده حمیدیه داشت.
استاندارکرمان پس از ورود به حمیدیه و بازدید از ستاد مرکزی استان کرمان به عنوان معین این منطقه، از انبار هلال احمر استان کرمان در این شهرستان بازدید کرد.

Copyright © 2017. All right reserved