www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
سه شنبه 25 تیر 1398
شنبه 24 فروردین 1398 , 19:25
شهردار کرمان:
بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح ابوذر؛ پایان خردادماه/تهدید سیلی برای شهر کرمان وجود ندارد
شهردار کرمان به تبیین میزان روند پیشرفت فیزیکی پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوذر شهر کرمان پرداخت و بیان کرد: این پروژه تا پایان خردادماه سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایسنا منطقه کویر "مهران عالم‌زاده" در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، با اشاره به وضعیت پروژه‌ تقاطع غیرهمسطح ابوذر شهر کرمان گفت: هم اکنون پروژه تقاطع غیر همسطح ابوذر فعال بوده و با تمام توان در حال اجرای این پروژه هستیم.

وی به تبیین میزان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه پرداخت و بیان کرد: این پروژه تا پایان خردادماه سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار کرمان در خصوص تمهیدات شهرداری در صورت بارش زیاد باران در شهر کرمان اظهار کرد: خوشبختانه طبق گزارشات سازمان هواشناسی استان، این سامانه بارشی که از امروز وارد استان کرمان می‌شود، در شهر کرمان به میزانی نیست که باعث نگرانی شود.

وی ادامه داد: این باران‌ها بیشتر در شهر کرمان به‌صورت آبگرفتگی است که شهرداری برای این آبگرفتگی‌ها برنامه دارد و تهدید سیلی برای شهر کرمان وجود ندارد.

عالم‌زاده با تاکید برآنکه این سامانه بارشی برای شهر کرمان تهدیدی ندارد، اظهار کرد: اگر سیل هم داشته باشیم که احتمال این موضوع بسیار کم است، شهرداری سناریوهایی برای این موضوع در ستاد بحران شهرداری طراحی و همه آمادگی های لازم در این خصوص وجود و جای هیچ نگرانی برای شهر کرمان وجود ندارد.

وی از اولویت برنامه‌های سال‌جاری شهرداری سخن به میان آورد و عنوان کرد: لیست پروژه‌های جدید به شورای شهر ارایه دادیم و بیشتر این پروژه‌ها بوستان‌های محلی و پارک گردشگری هستند و همچنین میدان شورا و میدان ارگ در سال‌جاری پیاده راه می‌شوند.
Copyright © 2017. All right reserved