www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
سه شنبه 25 تیر 1398
یکشنبه 25 فروردین 1398 , 18:49
روند تامین برق مشترکان شمال کرمان بطور عادی در جریان است
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان با اشاره به بارش های اخیر در استان گفت: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی خاصی در روند تامین برق مشترکان شمال استان کرمان وجود ندارد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایرنا، امیر جهانشاهی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به وضعیت جوی حاکم بر کشور و احتمال بارش و سیلاب این شرکت با تشکیل ستاد مدیریت بحران ضمن رصد لحظه به لحظه مدیریت و راهبری شبکه توزیع برق با تمام توان و آمادگی کامل نسبت به تأمین برق پایدار مشترکان اقدام کرده است.
وی تصریح کرد: همه تغییرات جوی استان رصد می شود و اکیپ های عملیاتی شرکت درآماده باش کامل تا اطمینان از وضعیت جوی مناسب به سر می برند.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان اظهار داشت: شبکه برق رسانی شمال استان کرمان از زیرساخت مناسبی برخوردار است و شهروندان در صورت پدید آمدن هر مشکلی در حوزه برق رسانی استان موارد و مشکلات شبکه برق را به سامانه فوریت های برق 121 منعکس کنند.
وی گفت: با توجه به اینکه شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان جزو شرکت های معین منطقه حمیدیه خوزستان قرارگرفته است بدین منظور نسبت به اعزام نماینده و اقلام درخواستی شبکه توزیع برق اقدام نموده و به طور مستمر آمادگی لازم راجهت یاری رساندن به هم وطنان در منطقه سیل زده خوزستان را دارد.
اداره کل هواشناسی استان کرمان نیز با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از شب گذشته در کرمان، نسبت به طغیان رودخانه های این استان هشدار داده است.
همچنین پیش بینی شده در برخی از مناطق جنوب و شرق این استان بارندگی تا صبح روز دوشنبه (26 فرودین) ادامه داشته باشد. 
Copyright © 2017. All right reserved