www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
سه شنبه 25 تیر 1398
دوشنبه 26 فروردین 1398 , 19:14
معاون استاندار در بازدید از محور راور _ دیهوک عنوان کرد:
عملیات بازسازی پل کالیشور با فروکش کردن آب آغاز می شود
معاون عمرانی استاندار کرمان در سفر به شهرستان راور از نقاط آسیب دیده از سیل در محور راور _ دیهوک بازدید کرد و تصمیمات لازم در خصوص ایجاد مسیر موقت اتخاذ شد.
 
به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان امروز به همراه مدیرکل مدیریت بحران استانداری، مدیرکل راهداری استان، فرماندار و مسوولان شهرستانی در سفر به راور از بخش های آسیب دیده از سیل در محور راور _ دیهوک بازدید کرد.

دکتر آیت اللهی موسوی، در جریان این بازدید با اشاره به خسارت وارده به محور راور _ دیهوک عنوان کرد: شب گذشته، از مسیر جاده به عرض ۳۰۰ متر آب عبور میکرده و همین امر باعث شسته شدن شانه جاده شده است.
وی با اشاده به اینکه پل کالیشور در کیلومتر ۹۵ محور راور _ دیهوک نیاز به بازسازی مجدد دارد، ادامه داد: با فروکش کردن آب، احیا و نوسازی پل آغاز می شود.

موسوی ابراز داشت: مسیر کنونی فعلا بسته است و تردد خودروها از مسیر جایگزین کرمان _ یزد _ طبس_ مشهد صورت می گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: نیروهای راهداری در حال تلاش برای ایجاد مسیر انحرافی هستند که چند روزی زمان خواهد برد.
دکتر موسوی همچنین با حضور در پایگاه امداد و نجات و اورژانس جاده ای منطقه " دربند" راور از نیروهای مستقر در این مراکز قدردانی کرد.
Copyright © 2017. All right reserved