www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
سه شنبه 25 تیر 1398
دوشنبه 26 فروردین 1398 , 20:36
رییس سازمان جهانی آتیک:
 کنار ایران می مانیم و حمایت می کنیم
رییس سازمان جهانی آتیک (Europe Trade and Cooperation Council) گفت: در جریان بازی ‌های کثیف و ناجوانمردانه‌ آمریکا علیه ایران هستیم و ما در این شرایط کنار ایران خواهیم بود و از آن حمایت خواهیم کرد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایرنا، «ساهین عزیز» روز دوشنبه در سومین همایش بین ‌المللی فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری هرمزگان افزود: به عنوان رییس سازمان جهانی آتیک که متشکل از 53 کشور است به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران «نه» می‌ گوییم.
وی بیان داشت: آمریکا بلای اصلی در جهان است و امیدوارم با همکاری همدیگر با بلایی چون آمریکا بتوانیم مقابله کنیم.
رییس سازمان جهانی آتیک با اشاره به این که برای افزایش تجارت، خواهرخواندگی شهرها و استان‌ ها بسیار حائز اهمیت است، گفت: امضای پروتکل های همکاری بین شهری سبب پیشرفت در مناطق مورد نظر می‌ شود و تجارت و گردشگری را افزایش خواهد داد.
عزیز با قدردانی از استاندار و مدیرکل حوزه استانداری هرمزگان برای دعوت به همایش فرصت های سرمایه گذاری یادآورشد: هرمزگان مقصد خوبی برای گردشگری است و باید توجه ویژه ای به این ظرفیت در این استان داشت.
عزیز ادامه داد: برای همکاری متقابل با استان هرمزگان امیدواریم و مطمئنیم موقعیت‌های خوبی در انتظار هر 2 منطقه است.
وی در پایان از جان باختن تعدادی از مردم کشور ایران در جریان سیل های اخیر اظهارتاسف و همدردی کرد.
سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان روز دوشنبه با حضور 500 مهمان داخلی و خارجی در تالار شهید آوینی بندرعباس آغاز شد.
این همایش با 6 محور صنعت و معدن، انرژی، حمل و نقل و عمران شهری، شیلات و کشاورزی، گردشگری و مناطق آزاد برگزار می شود.

Copyright © 2017. All right reserved