www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 31 مرداد 1398
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 , 16:37
در جلسه تنظیم بازار استان تاکید شد:
همه واحدهای صنفی موظفند نرخنامه را در دید مشتریان قرار دهند
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت در بوستان مادر شهر کرمان، از 18 تا 28 ماه جاری، افزود: این نمایشگاه در قالب 100 غرفه دایر و کالاهای مورد نیاز مردم با 15 تا 20 درصد تخفیف عرضه می شود.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدعلی دهقان امروز در جلسه تنظیم بازار استان، درباره تامین شکر مورد نیاز واحدهای بسته بندی شکر، خاطرنشان کرد: می توان بخشی از شکر وارده به استان را در اختیار این واحدها قرار داد و بر توزیع آن با قیمت مصوب نظارت کرد.
وی افزود: عملکرد ما در زمینه ورود شکر به استان قابل قبول نیست و باید بازنگری شود.
دکتر دهقان با اشاره به اعلام آمادگی استان بوشهر برای تامین خرمای مورد نیاز بازار در ماه مبارک رمضان، گفت: خرمای تولیدی استان کرمان برای تامین خرمای مورد نیاز بازار آماده است؛ ضمن اینکه در صورت نیاز، امکان تامین خرما از استان بوشهر و سایر استان ها نیز وجود دارد.
وی اعلام کرد: مرغ گرم مورد نیاز در استان نیز تامین شده و با قیمت مناسب در حال عرضه است و در کنار آن مقدار قابل توجهی مرغ منجمد نیز در استان ذخیره شده که در صورت نیاز در بازار توزیع می شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: در استان کرمان خسارت های وارده به بخش کشاورزی بر اثر بارندگی ها، کم بوده است و در قیمت ها تاثیری ندارد، اما درصدد هستیم این خسارت ها را با کمک دولت جبران کنیم.

در این جلسه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از آغاز فعالیت گشت های مشترک این اداره کل و سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد و تصریح کرد: همه واحدهای صنفی موظفند نرخنامه را در دید مشتریان قرار داده و قیمت کالاهای خود را اطلاع رسانی کنند.
ارسلان میری از آمادگی همیشگی برای بازرسی از واحدهای مختلف خبر داد.
گزارش خبرنگار روابط عمومی حاکیست: در این نشست، علاوه بر پیگیری موضوع تامین آرد مورد نیاز واحدهای صنفی قناد، قیمت هر کیلو زلوبیا 15 هزار و 500 تومان، هر کیلو بامیه 16 هزار و 500 تومان و مخلوط زلوبیا و بامیه هر کیلو 16 هزار تومان تعیین شد.
همچنین تامین مکان مناسب در محور هفت باغ علوی برای برگزاری نمایشگاه ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی، بررسی شد.
Copyright © 2017. All right reserved