www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 31 مرداد 1398
شنبه 21 اردیبهشت 1398 , 14:20
استاندار کرمان در دیدار مدیر کل هماهنگی امور استان های سازمان استاندارد کشور:
سازمان استاندارد باعث ایجاد اعتماد مردمی برای مصرف کالاهای داخلی می شود
استاندار کرمان گفت: رونق تولید و مصرف کالاهای تولیدی داخل کشور نیازمند اعتمادسازی سازمان استاندارد درباره کیفیت کالاهااست.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمد جواد فدائی در دیدار مدیر کل هماهنگی امور استان های سازمان استاندارد کشور افزود: سازمان استاندارد یکی از سازمان های مهم در زمینه تولید و مصرف کالاها است و اعتماد مردم برای استفاده از کالاهای دارای مهر استاندارد، بستگی به فعالیت این موسسه دارد.
استاندار کرمان با تقدیر از خدمات دکتر بیگ زاده مدیر کل سابق استاندارد استان کرمان تصریح کرد: ماهیت فعالیت در سازمان استاندارد سخت و طاقت فرسا می باشد و گاهی اوقات با مقاومت هایی از جانب بخش های مختلف روبرو است.
وی اظهار داشت: استان کرمان امکانات بالقوه زیادی دارد ولی متأسفانه در برخی از شاخص های توسعه از میزان متوسط کشوری پایین تر است که نیازمند جهش در این حوزه ها هستیم.
مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد کشور نیزدر این دیدار، ورود استان ها را به زمینه تدوین استاندارد از جمله عوامل موفقیت این سازمان در عرصه جهانی دانست و اظهار داشت: ارتقای ایران از رتبه سی و دوم به بیست و دوم در بین 163 کشور عضو ایزو (سازمان جهانی استاندارد)، با وجود همه تنگناهای بین المللی، موفقیتی بود که در دولت تدبیر و امید حاصل شد.
اصغر صالح زاده با اشاره به گام های سازمان استاندارد در تدوین استانداردهای بین المللی درکشور گفت: این سازمان در برخی از برهه ها در کشور مظلوم بوده است ولی اکنون به عنوان یک مطالبه ملی مطرح است.
دیدار مدیر کل هماهنگی امور استان های سازمان استاندارد کشور با دکترفدائی صبح امروز 21 اردیبهشت ماه 97 با حضور دکتر دهقان سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، دکتر بیگ زاده سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی(مدیر کل سابق استاندارد استان کرمان)، مدیر کل جدید استاندارد استان کرمان و جمعی از مسئولین در دفتر استاندار کرمان برگزار شد.
Copyright © 2017. All right reserved