www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 31 مرداد 1398
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 , 11:16
5000 کنتور هوشمند در جنوب کرمان نصب شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان از نصب پنج هزار کنتور هوشمند در این منطقه خبر داد و گفت: میزان مصرف برق توسط این کنتورها به صورت آنلاین رصد می شود.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایرنا، عبدالوحید مهدوی نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در صورتی ‌که مشترکان بخش کشاورزی، امسال همکاری لازم را با صنعت برق داشته باشند هیچ مبلغی بابت صور‌تحساب برق مصرفی خود در طول یک ماه پرداخت نخواهند کرد و شامل طرح های تشویقی قرار می گیرند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان اظهار داشت: مشترکان از ابتدای خرداد تا شهریور ماه باید ضمن مصرف درست، به زمان پیک بار و عدم استفاده از وسائل پر مصرف توجه کنند.
وی با تاکید بر اینکه در راستای کاهش مصرف برق از همه ظرفیت ها و اهرم ها استفاده می کنیم، افزود: بسیج ادارات بازوی توانمندی در بهبود وضعیت استفاده ادارات در زمان پیک بار است.
مهدوی نیا، نخستین گروه مرجع در درست مصرف کردن را جامعه دانش آموزی دانست و گفت: برنامه ریزی لازم با دانشگاه ها، سازمان تبلیغات اسلامی و روحانیون جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه صورت گرفته است.
وی بر لزوم نگاه عموم جامعه به صنعت برق به عنوان یک کالای ارزشی تاکید کرد و افزود: مشترکان در زمان پیک بار، درست مصرف کردن را مد نظر داشته باشند.
وی از اجرای طرح ممیزی انرژی در ادارات نیز خبر داد و گفت: وسایل برقی مورد استفاده در ادارات را کنترل می کنیم که با یک سری اقدامات ساده می توان مصرف آنها را کاهش داد.
جنوب کرمان با هفت شهرستان و یک میلیون نفر جمعیت، بیش از یک سوم مساحت استان را به خود اختصاص داده است.
Copyright © 2017. All right reserved