www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 31 مرداد 1398
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 , 11:22
افتتاح کارخانه آسفالت ۱۵۰۰ تنی شهرستان فاریاب
باحضور دکتر موسوی معاون امور عمرانی استاندار کرمان، مهندس ایرانمنش مدیرکل امورروستایی استانداری و مسئولان محلی، کارخانه آسفالت شهرستان فاریاب با ظرفیت تولید روزانه 1500 تن افتتاح و از محور فاریاب _ زهمکان _ ارزوئیه و کارخانه طلای زرترشت این شهرستان بازدید شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، با حضور دکتر آیت اللهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در سفر به فاریاب، کارخانه آسفالت این شهرستان به ظرفیت تولید روزانه ۱۵۰۰ تن از محل تسهیلات روستایی بانک سینا افتتاح شد.
این کارخانه با مجموع سرمایه گذاری ۱۰ و نیم میلیارد تومان شامل ۸ و نیم میلیارد تومان سرمایه شخصی و ۲ میلیارد تومان تسهیلات بانکی سینا به بهره برداری رسیده است و آمادگی تولید آسفالت در شهرستانهای فاریاب و همجوار را دارد.
این کارخانه توان تولید آسفالت برای حداکثر مسافت ۱۵۰ کیلومتر را دارد‌.
معاون استاندار کرمان همچنین از محور فاریاب _ زهمکان _ ارزوئیه به طول ۵۳ کیلومتر و با مجموع اعتبار ۲۹ میلیارد تومان بازدید کرد.
به گفته دکتر آیت اللهی موسوی، تاکنون ۱۶ میلیارد تومان این اعتبار تخصیص یافته که ۱۲ میلیارد تومان آن هزینه شده است.
وی افزود: در حال حاضر این پروژه پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی دارد که با تامین اعتبار کامل طی شش ماه آینده بهره برداری خواهد رسید و شهرستان فاریاب از بن بست خارج میگردد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در ادامه سفر خود به شهرستان فاریاب از روند احداث کارخانه طلای زرتشت بازدید کرد.
ظرفیت اسمی این کارخانه برداشت روزانه ۱۵۰ تن سنگ معدن با عیار ۳ تا ۵ گرم در هر تن است و امکان تولید ۴۰۰ گرم طلا در روز را دارد.
دکتر آیت اللهی موسوی با اشاره به اینکه این کارخانه طی یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، گفت: از فعالیتهای اقتصادی در مناطق کمتر توسعه یافته که منجر به رونق و توسعه استان شود، حمایت میکنیم. 
Copyright © 2017. All right reserved