www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
دوشنبه 25 شهریور 1398
پنجشنبه 9 خرداد 1398 , 13:49
استاندار کرمان در بازدید از واحدهای تولیدی و گردشگری راکد در بخش ماهان تاکید کرد:
تولید و خدمات هیچ زمانی نباید تعطیل شود
استاندار کرمان صبح امروز و در سفر یکروزه به بخش ماهان، واحدهای تولیدی، گردشگری و پذیرایی راکد در این بخش بازدید و بر رفع مشکلات این واحدها تاکید کرد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدجواد فدائی صبح امروز در این بازدید با تاکید بر اینکه تولید و خدمات هیچ زمانی نباید تعطیل شود عنوان کرد: نباید شرایط به گونه ای ایجاد شود که سرمایه گذاری معطل اجرای کار بماند.
استاندار کرمان در این بازدید از مجتمع گردشگری و پذیرایی گلسار ماهان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، این مجتمع در قالب سه فاز طراحی شده که فاز اول آن اجرا و فازهای دوم شامل تالار پذیرایی و فاز سوم شامل هتل و 10 سوئیت اقامتی باقی مانده است.
برای احداث این مجتمع که کار ساخت آن از سال 85 آغاز شده، تاکنون یک میلیارد تومان هزینه شده است که به دلیل عدم تامین تسهیلات درخواستی موردنیاز و با توجه به ایجاد زیرساخت ها، ناتمام باقی مانده است.
مجتمع گردشگری و پذیرایی ماهان برای 10 نفر اشتغال ایجاد کرده بود که در صورت راه اندازی مجدد، ظرفیت ایجاد 30 شغل را فراهم خواهد کرد
استاندار کرمان در ادامه از مجموعه تولیدی آدینه سبز کریمان نیز بازدید کرد که این واحد تولیدی از سال 93 تعطیل شده است.
دکتر فدائی در ادامه از مجموعه تولید مواد غذایی آقای شاد نیز بازدید کرد. برای ساخت این واحد دو سال و نیم زمان و سه میلیارد تومان هزینه شده که زمینه اشتغال 30 نفر را در این منطقه فراهم کرده است.
Copyright © 2017. All right reserved