www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
دوشنبه 25 شهریور 1398
سه شنبه 21 خرداد 1398 , 19:47
در دیدار دکتر فدائی با دکتر اردکانیان؛
استاندار کرمان اطمینان داد؛ وزیر نیرو حمایت کرد
استاندارکرمان در دیدار با وزیر نیرو بر وجود اراده و هماهنگی کامل در استان برای استفاده بهینه ازمنابع آبی استان اطمینان داد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان در این دیدار رضااردکانیان، وزیر نیرو با استقبال از برنامه های استان کرمان اظهار داشت: وزارت نیرو از طرح های استان کرمان که ارزش و بهای واقعی آب را نشان دهد حمایت می کند.
دکتر فدائی در تشریح مذاکرات اظهار داشت: در این جلسه برنامه های استان برای کاهش اضافه برداشت از سفره های آب زیر زمینی، به ویژه در شمال استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
استاندار کرمان افزود: درباره توسعه نیروگاه های کوچک خورشیدی برای خانواده های کم درآمد، روشهای تامین آب واحدهای صنعتی و نحوه ایجاد بازار آب نیز تصمیماتی گرفته شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دیدار دکترفدائی استاندار کرمان با وزیر نیرو عصر سه شنبه ۲۱ خرداد با حضور دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان، محمدعلی دهقان سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری و تعدادی از معاونان، مدیران کل و کارشناسان وزارت نیرو در تهران انجام شد و طرفین در زمینه راهکارهای ساماندهی مصرف آب در استان کرمان تبادل نظر کردند.
Copyright © 2017. All right reserved