www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 20 تیر 1399
پنجشنبه 30 خرداد 1398 , 18:21
بودجه شهرداری‌های کشور 55 هزار میلیارد تومان است
معاون وزیر کشور گفت: بودجه شهرداری‌ها 55 هزار میلیارد تومان و این نشان می‌دهد اگر به مدیران شهری و روستایی و اعضای شورا کمک کنیم می‌توان در شهرها رضایتمندی ایجاد کرد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی جمالی‌نژاد صبح امروز در آیین افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید الله‌دادی اظهار داشت: اگر می‌خواهیم امنیت ملی کشور را داشته باشیم در کنار همه قدرت‌های که عنوان می‌شود، نخستین مسائله‌ای که باید روی آن در شهرها و روستاها و بدنه کشورکار کرد، افزایش حس تعلق است.

وی بیان داشت: افزایش حس تعلق یک رفاقت و صمیمتی ایجاد می‌کند که انسجام را به همراه دارد و سرمایه اجتماعی منطقه و کشور را بالا می‌برد و یقینا امنیت ملی ما تثبیت خواهد شد.

جمالی‌نژاد نقش شهرداری‌ها و شوراها را در این مسئله بسیار بالا دانست و افزود: اگر در این خاکریز اول مردم ناراضی باشند و اعتمادشان از شهرداری و شوراها سلب شود، تمام زحمات دولتمردان در استان و کشور بی‌نتیجه خواهد بود.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم اعتمادسازی را در مجموعه‌های محلی که مانوس و همراه با مردم هستند داشته باشیم، کار ما خیلی راحت می‌شود.

معاون وزیر کشور گفت: در دفاع مقدس و دهه شصت خیلی از زیرساخت‌ها را نداشتیم اما اعتماد مردم را داشتیم و الان زیرساخت‌ها را داریم اما این اعتماد در حال کمرنگ شدن است.

جمالی‌نژاد با اشاره به بازدید خود از کارگاه گروه تخصصی شهید رجایی در کرمان گفت: پروژه ها می‌توان رضایتمندی زیادی را ایجاد کند و ما باید تسهیل کار را داشته باشیم تا با زمان بر شدن پروژه نارضایتی را نداشته باشیم.

وی خاطرنسان کرد: شهرداری‌ها می‌توانند در رضایتمندی و نارضیاتی مردم بسیار موثر باشند، بودجه کل عمرانی کشور 66 هزار میلیارد تومان و بودجه شهرداری‌ها 55 هزار میلیارد تومان و این نشان می‌دهد اگر به مدیران شهری و روستایی و اعضای شورا کمک کنیم می‌توان در شهرها رضایتمندی ایجاد کرد.

جمالی‌نژاد بیان داشت: کرمان شورای تخصصی دارد و لذا همه باید همدل شوند و دوران طلایی را رقم بزنند.
Copyright © 2017. All right reserved