www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
چهارشنبه 18 تیر 1399
دوشنبه 3 تیر 1398 , 16:58
پورابراهیمی در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی مس خواستار شد:
اصلاح ساختار مالی و اقتصادی مجموعه بنگاه‌ها و شرکت‌های وابسته به صنایع ملی مس ایران
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه برنامه های توسعه ای اصلاح ساختار مالی و حقوقی در مجموعه شرکت ملی مس ایران تاکید کرد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا پورابراهیمی" در دیدار مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیرعامل شرکت ملی مس ایران، بر لزوم ارائه برنامه های توسعه ای اصلاح ساختار مالی و حقوقی در مجموعه شرکت ملی مس ایران تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی مدون باید ظرفیت تولید کنسانتره شرکت ملی مس به یک میلیون و دویست هزار تن برسد که برای نیمی از این تولید باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اصلاح ساختار مالی و ساختار حقوقی شرکت را مورد اشاره قرار دارد و گفت: پیشنهاد ما اصلاح ساختار مالی برای همه شرکت های زیرمجموعه شرکت مس است.

پورابراهیمی خواستار ارائه برنامه های شرکت در این سه حوزه و ارائه زمانبندی آن شد و اظهار کرد: باید بر افزایش سهم درآمدی بازنشستگان شرکت ملی مس با اصلاح ساختار شرکت‌های زیرمجموعه مس توجه ویژه شود و در همین راستا نیز اولویت ما اصلاح ساختار مالی و اقتصادی مجموعه بنگاهها و شرکت‌های وابسته به شرکت مس است
Copyright © 2017. All right reserved