www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 20 تیر 1399
دوشنبه 3 تیر 1398 , 22:16
استاندار کرمان:
معین های اقتصادی به کمک دولت بیایند
استاندار کرمان از معین های اقتصادی خواست به کمک دولت بیایند و گفت: این مساله به معنای حذف دولت نیست.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از مهر، محمدجواد فدایی عصر دوشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت: در بحث رونق تولید باید شاخص هایی را مشخص کنیم که بتوانیم در پایان سال بر اساس این شاخص ها پیشرفت طرح ها و پروژه ها را مورد سنجش قرار دهیم.

وی با بیان این مطلب که در خصوص کارهایی که انجام می شود؛ مهم ترین نکته اداره بعد از آن است، افزود: از کل بناهایی که مرمت شده اند آنهایی ماندگار شدند که مدیریت بعدی آن مشخص بوده است اما برخی از کارهایی که انجام شده است مدیریت بعدی آنها مشخص نیست.

وی گفت: در استان کرمان بناهایی مرمت شده است که مدیریت بعد از آن مشخص نیست لذا مسئولان مربوطه استان باید تکلیف این بناها را مشخص کنند.

فدایی ادامه داد: معین های اقتصادی باید به کمک دولت بیایند اما این مساله به این معنا نیست که دولت حذف شده است به عنوان مثال بسیاری از طرح های بنیاد مستضعفان در قلعه گنج انجام می دهد در ادامه به بخش خصوصی واگذار می شود.

فدایی با بیان این مطلب که یک کارآفرین به نام همایون صنعتی بحث گل محمدی و گلاب گیری را شروع کرد و در حال حاضر شاهد برداشت و فروش هفت هزار تن گل محمدی هستیم، گفت: از فروش گل محمدی در سال جاری ۷۰ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل شده است لذا معین های اقتصادی نیز دارند همین کار را انجام می دهند بنابراین دولت تعطیل نیست.

وی تصریح کرد: ما باید کاری کنیم که درآمد استان در خود استان مورد استفاده قرار بگیرد.
Copyright © 2017. All right reserved