www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
چهارشنبه 18 تیر 1399
یکشنبه 9 تیر 1398 , 19:06
برنامه‌های سفر وزیر بهداشت به کرمان/افتتاح بزرگترین مرکز پیوند اعضای کشور
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دوشنبه و سه شنبه این هفته به کرمان سفر می‌کند.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به سفر وزیر بهداشت در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته به کرمان اظهار داشت: وزیر در اولین روز سفر خود به جنوب ‌کرمان، مراکز بهداشتی و درمانی این منطقه را مورد بازدید قرار می‌دهد و نشستی با مسؤولان جنوب کرمان خواهد داشت.

وی افزود: وزیر بهداشت در روز سه‌شنبه با حضور در مرکز استان، افتتاح ساختمان جایگزین بیمارستان شهید باهنر را با اعتبار ۴۰۰ میلبارد تومان و به متراژ ۳۰ هزار مترمربع خواهد داشت.

پورابراهیمی ادامه داد: همچنین مرکز پیوند اعضای جنوب شرق به عنوان بزرگترین مرکز پیوند اعضای کشور با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بازدید از مراکز درمانی، نشست با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمان، رونمایی از مجموعه فعالیت‌های علمی پژوهشی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و رونمایی از هشت آمبولانس فوق پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی کرمان از برنامه‌های سفر وزیر بهداشت به شهرستان کرمان خواهد بود.
Copyright © 2017. All right reserved