www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 13 تیر 1399
جمعه 14 تیر 1398 , 02:17
پورابراهیمی:
۵ حلقه چاه جدید تا پایان تیرماه وارد مدار آبی شهر کرمان شود
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم تا پایان تیرماه سال جاری پنج حلقه چاه جدید وارد مدار آبی شهر کرمان شود.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از مهر، محمدرضا پورابراهیمی ظهر پنجشنبه در جلسه بررسی پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیاء کرمان بیان داشت: پروژه‌هایی که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در استان کرمان اجرا کرده کم نظیر هستند اما اولویت ما در کرمان آب شرب است که امیدواریم تا پایان تیرماه سال جاری پنج حلقه چاه جدید وارد مدار آبی شهر کرمان شود.

وی افزود: با توجه به اینکه شهر کرمان با کمبود آب مواجه است لذا باید در مدت زمان کوتاه مدت برای آن چاره‌اندیشی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: هر اقدام و اظهارنظری در جهت اجرای این پروژه باید کارشناسی شود در غیر اینصورت مشکلات زیادی برای استان به دنبال خواهد داشت.

پورابراهیمی بیان کرد: احداث تونل انتقال آب از سد صفارود به شهر کرمان نباید باعث ضرر و زیان برای مردم شود لذا وزارت نیرو باید این موضوع را مد نظر داشته باشد تا به مردم بدهکار نباشد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خط اول انتقال آب از دریای عمان به کرمان در حال نهایی شدن است که فاز اول آن نیمه دوم امسال بهره‌برداری می‌شود همچنین خط دوم انتقال آب از دریا نیز در حال پیگیری است.

وی افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء با وجود اینکه حجم زیادی از دولت طلبکار است اما باز هم در شرایط سخت به کمک دولت آمده است.

Copyright © 2017. All right reserved