www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 20 تیر 1399
یکشنبه 16 تیر 1398 , 11:48
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور صورت گرفت؛
افتتاح ساختمان پایگاه سلامت شهری شادروان دکتر «احسان سپهری» کرمان
ساختمان پایگاه سلامت شهری شادروان دکتر احسان سپهری به منظور خدمات رسانی به 12 هزار و 300 نفر از مردم محله حاشیه ای بنی هاشم کرمان با حضور معاون وزیر و رییس سازمان اجتماعی کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری افتتاح شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در افتتاح این مراسم گفت: ساختمان پایگاه سلامت شهری شادروان دکتر احسان سپهری با هزینه کرد 450 میلیون تومان احداث شده و حدود 100 میلیون تومان نیز برای تجهیز آن هزینه شده است که با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور افتتاح شد.
زهرا موسی پور افزود: کار احداث این مجموعه از شهریور 95 آغاز شده است.
وی مساحت این مجموعه را 375 مترمربع و زیربنای آن را 300 مترمربع عنوان کرد و ادامه داد: این مرکز از محل اعتبارات تملک دارایی های سازمان اجتماعی کشور و با هماهنگی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان تجهیز شده است
وی عنوان کرد: تاکنون دو پایگاه سلامت شهری درمحله های الله آباد و قمر بنی هاشم ایجاد شده است.
معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور در ادامه سوله های آموزشی مربوط به آموزش مهارتی ویژه سکونت گاه غیررسمی شهرک صنعتی و 9 مرکز دیگر را افتتاح کرد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در این باره نیز در جمع خبرنگاران گفت: برای خرید تجهیزات این مراکز یک میلیارد و 700 میلون تومان هزینه شده است که در این مرکز هنرجویان علاقه مند به معرفی دفاتر تسهیل گری به صورت رایگان آموزش می بینند.
معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان درادامه از دفتر تسهیل گری شهرک صنعتی و سرآسیاب فرسنگی نیز بازدید کرد

Copyright © 2017. All right reserved