www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 20 تیر 1399
سه شنبه 1 مرداد 1398 , 02:38
استاندارکرمان خبرداد:
۱۰ طرح پیشنهادی استان کرمان در شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور تصویب شد
استاندارکرمان گفت: طرحهای پیشنهادی استان کرمان در جلسه مشترک شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور به ریاست وزیر کشور تصویب شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان دکتر فدائی بااعلام این خبر از بهسازی محور بم -جیرفت و محور کرمان - دیهوک، تکمیل آبرسانی به شهرهای بم و بروات از سد نسا و تکمیل سایت صداوسیمای کرمان و پوشش شهرستانهای شرقی استان کرمان به عنوان تعدادی از طرح های مصوب نام برد.

استاندارکرمان همچنین از طرح های مطالعه و احداث باند دوم کهنوج - ایرانشهر، احداث پست برق ۴۰۰ کیلوولت بم و کهنوج، بازسازی ۱۵ مدرسه تخریبی در شهرستانهای ریگان، فهرج، نرماشیر، منوجان و کهنوج، تکمیل مجتمع فرهنگی در ریگان، رابر، فهرج و قلعه گنج، احداث مجتمع فرهنگی ارزوئیه، نرماشیر و فاریاب و تکمیل زیرساخت های گردشگری شهداد و کلوت ها نیز نام برد که در این جلسه مصوب شدند.

فدائی افزود: در این جلسه مسائل مربوط به امنیت و توسعه استان های عضو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ده طرح پیشنهادی هر استان از جمله استان کرمان تصویب شد.


در این جلسه همچنین موضوع سقف تسهیلات و یارانه سود در این استانها مطرح شد و مقرر گردید، در صورتیکه بانک ها در استانها دستورالعمل های بانک مرکزی را در این خصوص اجرا ننمایند، مراتب توسط استانداران به وزارت کشور گزارش گردد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، صبح دوشنبه دهمین جلسه مشترک شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور با حضور وزیر کشور، استانداران ۹ استان عضو و سایر اعضا برگزار شد.
Copyright © 2017. All right reserved