www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 13 تیر 1399
سه شنبه 1 مرداد 1398 , 02:45
نماینده مردم کرمان و راور:
دولت بازپرداخت تعهداتش را نسبت به سازمان تامین اجتماعی انجام دهد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خواستار باز پرداخت تعهدات دولت در خصوص سازمان تامین اجتماعی شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از  روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی به مناسبت هفته تامین اجتماعی در جمع مدیران و کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان عنوان کرد: حجم و گستره فعالیت های سازمان تامین اجتماعی و پوشش نیمی از جمعیت کشور نشان دهنده جایگاه و شان آن در ماموریتهای سازمان است و به همین اندازه رسالت و تکالیف بزرگی بر عهده دارد.

وی ادامه داد: سازمان به سمت پیری در حرکت است و آمار ورودی و خروجی سازمان این مسئله را نشان می دهد، لذا برای تامین آینده سازمان باید اقداماتی را در جایگزینی برخی امور و امثال آن داشته باشیم.

پورابراهیمی افزود: البته ما به آینده سازمان امیدواریم و با اقتدار هم پیش می رود و به آن کمک هم می کنیم، اما باید برای این پیری و فرسودگی هم راهکاری دید.

وی ابراز داشت: سازمان تامین اجتماعی خدمات اجتماعی دارد، اما اساس آن اقتصادی است و باید قوی پیش رود، نهضت فعالیت های اقتصادی کشور را باید جان تازه بدهیم.

پورابراهیمی گفت: استان کرمان توانسته نسبت به رشد نیروی شاغل خود ۱۲ درصد افزایش را داشته باشد و رتبه اول را در مقایسه با دیگر استانها داشته باشد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطلوب بودن زمانی است که بتوانیم گره های اقتصادی کشور را باز کنیم و مسیر حرکت برای نهضت اشتغال در کشور فراهم شود و سازمان با افزایش ورودی های خود از فضای پیر شدن فاصله بگیرد.

وی ادامه داد: علائم خوبی از آغاز روند بهبود شرایط اقتصادی در ایران را شاهد هستیم و بانک جهانی این بهبود شاخص های اقتصادی در ایران را اعلام می کنند.

پورابراهیمی ابراز داشت: با اقدامات دولت در نیمه دوم سال ۹۷ برخلاف عملکرد نیمه اول آن، بخشی از هزینه ها در حوزه سیاست های ارزی مدیریت شد و از ابتدای امسال روند کاهش نرخ ارز را علی رغم همه کارشکنی دشمنان شاهد هستیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: آمریکایی ها که نیت بر نابودی ایران در سال گذشته داشتند اما کارشناسی های آنها گزارش می دهد که ایران در حال رسیدن به ثبات اقتصادی است.

وی اظهار داشت: معادلات منطقه ای هم به تدریج در حال برگشت به نفع ایران است، انگلیسی ها هنوز باید پاسخ اقدامات خود را بدهند.

پورابراهیمی عنوان کرد: روند حرکت اقتصادی ایران را مثبت ارزیابی می کنیم و آثار تحریم ها پشت سر می گذاریم، اما اول از همه دولت باید در عرصه میدانی وارد شود و تصمیات انقلابی بگیرد و مجلس حمایت خود را ان داشته باشد.

وی افزود: در فضای جدید آماده برای حرکت های بزرگ باشیم، مدیریت های داخلی سازمان ها را مدنظر قرار دهیم، مجموعه اقتصادی تامین اجتماعی بسیار بزرگ است که باید در خدمت فعالیت های ماموریتی همین سازمان از جمله درمانی، خدماتی و … قرار گیرند.Copyright © 2017. All right reserved