www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 20 تیر 1399
دوشنبه 1 مهر 1398 , 21:23
به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان؛
برگزاری نوزدهمین ستاد تنظیم بازار استان کرمان
نوزدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان در خصوص تخصیص سهمیه دفاتر دانش آموزی استان، کاغذ A4، سهمیه حبوبات وارداتی با ارز دولتی در ادامه ماه محرم و صفر، گوشت وارداتی، سبوس و همچنین قیمت مرغ گرم به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برگزار شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، "محمدعلی دهقان" سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در نوزدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به نقش ستاد تنظیم بازار در نرخ گذاری بر روی کالاها افزود: بازار به عنوان محلی برای عرضه کالاها توسط تولیدکنندگان برای مصرف عموم جامعه، نقش بسیار زیادی در نظام اقتصادی هر جامعه دارد.

وی تصریح کرد: بازار در صورتی که روال طبیعی خود را به لحاظ عرضه و تقاضا طی کند؛ دچار فشارها و اختلالات حبابی نخواهد شد و شاهد تلاطم در قیمت گذاری کالاها نیز نخواهیم بود.

دهقان با اشاره به آمار حدودا 520 هزار نفری دانش آموزان کل استان و سهمیه توزیع 500 هزار دفترچه‌ای، بیان داشت: برای توزیع این سهمیه بایستی ستاد تنظیم بازار هر شهرستان با کمک آموزش پرورش و مدارس مناطق محروم، افراد نیازمند را شناسایی و سهمیه توزیع در این مدارس با درصد بیشتری نسبت به سایر مدارس استان صورت گیرد.

وی همچنین با اشاره به سهمیه کاغذA4 در استان کرمان تاکید کرد: این کاغذهای یارانه ای، بهتر است به جای توزیع در دستگاه های اجرایی جهت استفاده دانشجویی و دانش آموزی به دانشگاه ها و اداره کل آموزش و پرورش تخصیص یابد.
Copyright © 2017. All right reserved