www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 9 اسفند 1398
دوشنبه 1 مهر 1398 , 22:51
افزایش تولید پلی اتیلن سنگین با تکیه بر دانش بومی
مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز گفت: برای نخستین بار است که تولید یک محصول پلیمری با دانش بومی در کشور انجام می‌شود و این شرکت در نظر دارد طی ۴ سال حجم تولید خود را دو برابر افزایش دهد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایرنا،امضای توافقنامه همکاری ارائه دانش فنی واحد تولید پلی اتیلن سنگین امروز (دوشنبه، یکم مهرماه) در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست با حضور بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به امضای علی پژوهان، مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و سیاوش درفشی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز رسید.
علی پژوهان، مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در این مراسم با اشاره به اینکه این شرکت حدود ۱۵ سال بر دانش فنی پلی اتیلن سنگین کار کرده است، گفت: این مجموعه هم‌اکنون توانمندی ارائه دانش فنی این فناوری را در ظرفیت‌های مختلف دارد.
وی تمام تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری لازم در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی وجود دارد، افزود: لایسنس پلی اتیلن سنگین به ظرفیت ۳۱۰ هزار تن در سال پس از مذاکرات لازم با شرکت پتروشیمی تبریز به نتیجه رسید.
سیاوش درفشی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز نیز در این مراسم اظهار کرد: این برای نخستین بار است که تولید یک محصول پلیمری با دانش بومی در کشور انجام می‌شود.
وی با اشاره به برنامه افزایش تولید شرکت پتروشیمی تبریز ادامه داد: این شرکت در نظر دارد طی ۴ سال حجم تولید خود را دو برابر افزایش دهد.
Copyright © 2017. All right reserved