www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 13 تیر 1399
دوشنبه 6 آبان 1398 , 22:53
بررسی همکاری پارک فناوری پردیس و پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند
جمعی از مدیران پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند اراک ضمن بازدید از پارک فناوری پردیس معاونت علمی، ضمن تعریف همکاری مشترک بین دو مجموعه، ظرفیت های همکاری این پالایشگاه با شرکت‌های عضو پارک را بررسی و تعریف کردند.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از گزارش روز دوشبه پارک فناوری پردیس، جمعی از مدیران پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند از جمله «عزت الله غلامی» مدیر عملیات، «داود خداداد زاده» مدیرکل خودکفایی و تدارکات کالا و «هاتفی» مدیر کارگاه ابزار دقیق پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند از تعدادی از واحدهای صنعتی مرتبط با فعالیت های پالایشگاهی این پارک بازدید کردند.

بر همین اساس نشست آشنایی و همکاری دو مجموعه با حضور «ابوالفضل خراط» مدیر فن بازار تخصصی گاز پارک فناوری پردیس، با معرفی ظرفیت و تجربیات پارک فناوری پردیس در تعامل با صنایع دولتی و هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری، آغاز و با تعریف همکاری مشترک میان پارک فناوری پردیس و پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند برگزار شد.

در این نشست موضوعاتی همچون «اجرای قراردادها به صورت تضمین شده»، «تعیین قیمت تجاری در قراردادهای بومی‌سازی فناوری»، «وجه التزام قراردادی در تعهد فروش تجهیزات تجاری‌شده»، «تعهد در به‌روز رسانی تجهیزات»، «مسولیت حقوقی و مالی اجرای قرارداد»، «گارانتی محصولات و تجهیزات»، «تضمین آموزش بهره‌بردار» و «تضمین خدمات پس از فروش»، به عنوان امتیازات و ظرفیت‌های پارک فناوری پردیس در قراداد با صنایع دولتی معرفی شد.

در ادامه این نشست، پروژه «پکیج جداسازی آب از روغن» توسط مدیر عملیات پالایشگاه مطرح و تصمیم گرفته شد این پروژه با استفاده از ظرفیت‌های پارک فناوری پردیس، اجرایی شود.

معرفی واحدهای فناور و ظرفیت‌ها و امکانات آنها برای همکاری با پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شازند، از جمله برنامه دیگر بود، در این بخش شرکت‌های «بیناب سنجش دماوند»، «محرک‌سازان دنا»، «ایلیا بنیان دانش» و «شرکت ناموران قرن پانزدهم خورشیدی» ظرفیت‌های خود را برای همکاری ارائه کردند.

مدیران پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند در ادامه این برنامه، از شرکت‌های «کارافن پرداز مبتکر مانا»، «ایده کاوان صنعت پردیس» و «توسعه دانش و فناوری ایلیا» بازدید کردند و ظرفیت‌های همکاری پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) با شرکت‌های مذکور، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بازدید از نمایشگاه تجهیزات فناورانه پارک فناوری پردیس، پایان بخش این برنامه بود و حین این بازدید مدیران پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند با مدیران شرکت‌های «آسان لیزر ساخت»، «اوار پلاست»، «ایرانیان بانژ» و «فرادید توربو صنعت» مذکراتی برای تعریف همکاری های لازم بایکدیگر مذاکره کردند.

Copyright © 2017. All right reserved