www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
جمعه 9 اسفند 1398
شنبه 30 آذر 1398 , 22:43
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:
اجرای عملیات گازرسانی به ۱۷ شهر و ۴۲۴ روستای استان در سال جاری
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه تاکنون ۱۱۸۲ روستا، ۷۸ جایگاه CNG و ۷۹۵ صنعت جزء و عمده در استان از نعمت گاز طبیعی به بهره مند شده‌اند، اظهار کرد: عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۷ شهر و ۴۲۴ روستای استان در دست اجرا قرار دارد که امید می رود در تا پایان سال جاری تنها شهر باقیمانده استان (جبالبارز) نیز در دست اجرا قرار گیرد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از ایسنا،"منوچهر فلاح" امروز شنبه ۳۰ آذرماه در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۳۰ کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه و خطوط انتقال اجرا شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل تقریبا رشد دو برابری در اجرای عملیات خطوط گاز داشته‌ایم و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری به اجرای بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر شبکه برسیم.

وی ادامه داد: میزان لوله‌گذاری در سال از زمان تاسیس شرکت (سال ۱۳۷۲) تا پایان سال ۱۳۹۷ یک رکورد بی‌نظیر است و در سنوات گذشته حداکثر رکورد اجرای شبکه ۱۴۰۰ کیلومتر بوده است لازم به توضیح است تعهد این شرکت در بخش اجرای شبکه تا پایان سال جاری ۱۵۰۰ کیلومتر بوده که خوشبختانه با گذشت تنها هشت ماه از سال جاری ۱۰۰ درصد تعهد در این خصوص اجرایی شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه تاکنون ۱۱۸۲ روستا، ۷۸ جایگاه CNG و ۷۹۵ صنعت جزء و عمده در استان از نعمت گاز طبیعی به بهره مند شده اند اظهار کرد: عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۷ شهر و ۴۲۴ روستای استان در دست اجرا قرار دارد که امید می رود در تا پایان سال جاری تنها شهر باقیمانده استان (جبالبارز) نیز در دست اجرا قرار گیرد.

فلاح یادرآور شد: گازرسانی به صنایع استان به دلیل تاثیر بسزایی که در جهت رونق تولید، کسب و کار و به تبع آن اشتغالزایی در سطح جامعه می گذارد، از الویت‌های مهم شرکت گاز استان است که در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون جهت گازرسانی به صنایع ۱۱۴۱۸۰ متر مکعب بر ساعت ظرفیت ایجاد شده که بر این مبنا ۱۶۳ درصد تعهد تکلیفی در بودجه مصوب سال ۹۸ تنها با گذشت ۶۷ درصد زمان سال محقق شده است.

وی با بیان اینکه در ۷ماهه سال ۹۸ میزان ۲۸ میلیون لیتر در مصرف سوخت مایع در سطح استان صرفه جویی شده است که در مقایسه با میزان چهار میلیون لیتر صرفه جویی طی کل سال گذشته شاهد رشد چشمگیری در این زمینه بودیم خاطر نشان کرد: امیدواریم با توسعه گازرسانی به سطح استان علی الخصوص در حوزه صنعتی گام های بلند دیگری در راستای صرفه جویی حداکثری در مصرف سوخت مایع در استان کرمان برداریم و با اتمام پروژه های این حوزه گام موثری در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و نیز رونق اشتغالزایی در سطح استان کرمان برداشته شود.Copyright © 2017. All right reserved