www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
پنجشنبه 12 دی 1398 , 00:08
در بازدید سفرای ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی از بم عنوان شد
رونمایی از خودروی جدید کرمان موتور در آینده نزدیک
مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو از رونمایی خودروی جدید این شرکت در بازار ایران در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: EXEEO بزودی به بازار ایران معرفی می شود که قیمت پیش بینی شده آن در حدود ۴۰۰ میلیون تومان است و از ویژگی های این خودرو سوخت ۷.۵ درصد و موتور ۱۶۰۰ سی سی است ضمن آنکه تحت لیسانس اروپا تولید می شود.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی صبح امروز یازدهم دی ماه در ابتدای سفر دو روزه خود به استان کرمان از مجموعه مدیران خودروی بم بازدید کردند.

"ژانگ وو" مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو در این بازدید با بیان اینکه در حال حاضر مدیران خودرو چندین مدل ماشین از جمله تیگو پنج و هفت و آریزو پنج و شش تولید می کند گفت: میزان سرمایه گذاری فاز دوم کارخانه مدیران خودرو ۵ میلیون دلار است که ظرفیت تولید سالانه آن ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو است.

وی با بیان این مطلب که در حال حاضر سالن های این فاز آماده تولید خودرو هستند، تصریح کرد: به دلیل تحریم ها نتوانسته ایم در سال گذشته از این سالن بهره برداری کنیم این در حالی است که در این سالن می توان همزمان ۱۲ مدل خودرو تولید کرد.

مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو از رونمایی خودروی جدید این شرکت در بازار ایران در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: EXEEO بزودی به بازار ایران معرفی می کنیم که قیمت پیش بینی شده آن در حدود ۴۰۰ میلیون تومان است و از ویژگی های این خودرو سوخت ۷.۵ درصد و موتور ۱۶۰۰ اسب بخار است و بیشتر قطعات آن در اروپا تولید ضمن آنکه تحت لیسانس اروپا خواهد بود.

هدف بعدی بازدیدهای سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی؛ شرکت بسته بندی خرمای برنا بود. در این شرکت ۷۰ نمونه خرما و فرآورده های خرما بسته بندی و به ۳۰ کشور جهان صادر می شود. ظرفیت تولید سالانه این شرکت ۱۵ هزار تن بسته بندی خرما است.

به گزارش ایسنا، سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی در ادامه سفر به شهرستان بم، از قنوات ثبت جهانی شده«قاسم آباد» و «اکبرآباد» بم نیز بازدید کردند.گفتنی است که طول این دو قنات دو قلو ۵ کیلومتر و دبی آنها ۱۱۴ تا ۱۱۰ لیتر بر ثانیه و عمق مادر چاه آنها ۶۰ متر است.

برپایه این گزارش، ۱۱ قنات در ایران ثبت جهانی شده که ۳ مورد آن در استان کرمان می باشد و از این سه قنات، ۲ مورد در شهرستان بم است. همچنین پر آب ترین قنات ایران با نام «قنبرآباد شیخی» با دبی ۳۰۲ لیتر بر ثانیه نیز در بم قرار دارد.

در ادامه این سفر یکروزه، سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی قدم بر قلب تاریخ گذاشته و وارد ارگ قدیم بم شدند.

به گزارش ایسنا، آثار زندگی در ارگ قدیم بم مربوط به ۶ هزار سال قبل در محوطه ارگ به دست آمده با این وجود فرم معماری قلعه مانند ارگ حداقل به دوره هخامنش بر می گردد. ارگ قدیم بم بزرگترین شهر خشتی جهان است و تنها شهر ایرانی است که به صورت کامل ثبت یونسکو شده است.

سفر به شهرستان جیرفت و حضور در جشنواره مرکبات از دیگر برنامه های روز اول سفر سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی به استان کرمان است.
Copyright © 2017. All right reserved