www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
شنبه 21 دی 1398 , 01:02
دامنه نوسان بورس به پنج درصد بازخواهد گشت
مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: دامنه نوسان که از چهارشنبه ۱۸ دی به دو درصد محدود شده بود، از یکشنبه ۲۲ دی باردیگر به پنج درصد باز خواهد گشت.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، «محسن خدابخش» افزود: شورای عالی بورس در جلسه ای که امروز جمعه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی تشکیل داد، بر بهبود شرایط بازار تاکید و مقرر کرد که هیات مدیره سازمان بورس در رابطه با بازگشت دامنه نوسانات به شرایط طبیعی تصمیم گیری کند.

وی افزود: اعمال محدودیت دامنه نوسان در بازار سرمایه با هدف کنترل رفتار هیجانی سرمایه گذاران و صیانت از حقوق سهامداران انجام شده بود.

خدابخش اضافه کرد: هیات مدیره سازمان بورس نیز پس از تشکیل جلسه اعلام کرد از آنجا که آرامش بر فضای سیاسی و اقتصادی کشور حاکم شده و بازار به مسیر تحلیل مندی خود بازگشته است، از یکشنبه ۲۲ دی دامنه نوسان از دو به پنج درصد افزایش خواهد یافت .

جلسه شورای عالی بورس امروزجمعه با حضور « فرهاد دژپسند»، وزیر امور اقتصادی و دارایی، « شاپور محمدی»، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر اعضای این شورا برگزار شد.

Copyright © 2017. All right reserved