www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 8 خرداد 1399
شنبه 26 بهمن 1398 , 17:38
شهردار منطقه سه کرمان:
بوستان استاد شهریار اسفند به بهره برداری می‌رسد
شهردار منطقه سه کرمان از بهره برداری از بوستان استاد شهریار طی اسنفدماه امسال خبر داد و گفت: همزمان با بهره برداری از بوستان «استاد شهریار» از این تندیس نیز رونمایی خواهد شد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از مهر، رامین امیرمداح در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه فضای سبزی در محله پانصد دستگاه وجود داشت که قریب ۲۰ سال از ایجاد آن می‌گذشت، اظهار کرد: با توجه به نیاز محله پانصد دستگاه به بوستان، تبدیل فضای سبز یاد شده به بوستان در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

وی از افزوده شدن قریب دو هزار متر مربع از فضاهای مجاور به این فضای سبز خبر داد و اظهار داشت: عملیات احداث بوستان هفت هزار و ۵۰۰ متری این محله با عنوان «استاد شهریار» از مهرماه امسال آغاز شد.

شهردار منطقه سه کرمان از تجهیز بوستان استاد شهریار به آبنما، سرویس بهداشتی، سکوی استراحت، آلاچیق، روشنایی، مجموعه بازی، ست ورزشی و فضای سبز خبر داد و گفت: به منظور بزرگداشت یاد شاعر بلند آوازه ایران «محمد حسین بهجت تبریزی» (استاد شهریار) تندیس وی نیز ساخته و آماده نصب است.

امیرمداح به انجام عملیات‌های جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی در این بوستان اشاره کرد و گفت: تمامی اقدامات انجام شده در این بوستان توسط واحدهای مختلف منطقه سه انجام شده است.

وی تصریح کرد: بوستان استاد شهریار اسفندماه امسال به بهره برداری می‌رسد.
Copyright © 2017. All right reserved