www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
یکشنبه 11 خرداد 1399
دوشنبه 28 بهمن 1398 , 22:52
اختصاص سوخت تشویقی به رانندگان محصولات کشاورزی در جنوب کرمان
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان از اختصاص 30 درصد سوخت تشویقی به رانندگانی که از مبدأ جنوب کرمان اقدام به حمل محصولات کشاورزی کنند، خبر داد.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از فارس، مجتبی محمودی اظهار داشت: با هدف تشویق رانندگانی که از ابتدای بهمن 98تا پایان خرداد99 از مبدأ شهرستان‌های جنوب استان کرمان (جیرفت، کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج، عنبرآباد، رودبار جنوب و فاریاب) اقدام به حمل محصولات کشاورزی کنند،30 درصد سوخت بیشتر به‌عنوان سوخت تشویقی تعلق می‌گیرد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان با بیان اینکه 105 شرکت حمل و نقل باری در جنوب کرمان فعال است، گفت: در اوج برداشت محصولات کشاورزی منطقه، روزانه بیش از 2هزار کامیون اقدام به بارگیری و حمل محصولات کشاورزی به بازرهای هدف می‌کنند که با این میزان خروج بار، جنوب کرمان رتبه اول خروج بار در کشور را داراست.

وی با بیان اینکه در همین راستا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان آمادگی دارد نسبت به صدور حواله لاستیک نیز برای کامیون‌های این رانندگان اقدام کند، متذکر شد: از تمام ظرفیت موجود برای حمل و نقل به‌موقع محصولات کشاورزی جنوب استان استفاده می‌کنیم.
Copyright © 2017. All right reserved