www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
یکشنبه 11 خرداد 1399
پنجشنبه 1 اسفند 1398 , 17:19
شهردار منطقه سه کرمان:
پارک خبرنگار آماده افتتاح است / رونمایی از المان قلم
شهردار منطقه سه شهر کرمان گفت: به پاس ارج نهادن به تلاش و زحمات خبرنگاران، پارک خبرنگار در شهرک خواجو ساخته شده و آماده بهره برداری است.
 به گزارش بخش اطلاع رسانی کرمان مجازی به نقل از مهر، رامین امیرمداح در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به جایگاه والای خبرنگاران و اهمیت رسانه در کارکردهای اجتماعی گفت: اهمیت و نقش خبر و خبرنگاران در جهت بهبود وضعیت شهری و توسعه‌ی همه جانبه آن بر هیچکس پوشیده نیست.

وی با اشاره به نقش تأثیرگذار خبرنگاران در آگاه سازی شهروندان از مسائل، تصریح کرد: به طورحتم شهروند مطلع، ما را در انجام و رسیدن به اهداف عالی شهرداری یاری می‌کند.

شهردار منطقه سه کرمان ادامه داد: پارک خبرنگار به پاس خدمات ارزنده و ارزشمندخبرنگاران و با هدف تقدیر از زحمات این قشر تلاشگر، در شهرک خواجو احداث شده و هم اکنون آماده بهره برداری است.

وی مساحت پارک خبرنگار راحدود یک هکتار اعلام کرد و گفت: با همت و تلاش شبانه روزی معاونان و نیروهای معاونت‌های خدمات شهری و حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه سه این مجموعه با طراحی جدید و متفاوت آماده بهره برداری است.

امیرمداح از تجهیز پارک خبرنگار به آبنمای هارمونیک، وسایل تندرستی، پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده‌روی، آلاچیق، نیمکت و سطل زباله پارکی، نورپردازی، سرویس بهداشتی، ز مین‌های ورزشی، فضای سبز جدید خبرداد.

وی از طراحی متفاوت و زیبای پیست دوچرخه سواری در پارک خبرنگار اشاره کرد و گفت: مسیر دوچرخه سواری طوری طراحی شده است که دوچرخه سواران از زیرگذرهایی که ساخته شده است عبور می‌کنند و این طراحی علاوه بر جذابیت برای دوچرخه سواران، زیبایی فضای پارک را نیز دو چندان ساخته است.

وی اضافه کرد: در پارک خبرنگار مسیر تردد افراد کم توان و همچنین وسایل تندرستی برای استفاده آنها نیز دیده شده است.

امیرمداح از نصب وسایل بازی در این پارک خبر داد و گفت: برای ایمنی بیشتر کودکان و آسودگی خیال خانواده‌ها، فضای بازی کودکان با نصب کف پوش ایمن سازی شده است.

وی از نصب المان با موضوع قلم و خبر نویسی در این پارک خبر داد و افزود: همزمان با افتتاح پارک از آن رونمایی خواهد شد.

شهردار منطقه سه کرمان از افتتاح پارک خبرنگار در اوایل اسفندماه امسال خبر داد.
Copyright © 2017. All right reserved